Shara, s.r.o.- české oblečení - šití na míru
Milešovice 238
683 54 Otnice
tel: +420 736 211 426, +420 606 747 347
info@shara.cz
otevřeno po-pa: 6.00-15.00 volejte prosím předem

arr3Chystáme pro vás nové zboží.Sledujte náš facebook, dozvíte se o akcích a soutěžích....

Jaké je vaše nejoblíbenější plemeno

Appaloosa 32% Paint horse 20% Quarter horse 26% Velšský horský pony 22%

Obchodní podmínky
Jak nakoupit?

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

SHARA, s.r.o., IČ 262 41 056

Vztahy mezi prodávajícími a kupujícími se řídí těmito obchodními podmínkami. Vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony ČR, zejména Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb., Zákonem na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb. a Obchodním zákoníkem č.513/ 1991 Sb. ve znění příslušných novel.

Ve smyslu zákona 40/1964, ve znění paragrafu 53, odstavce 4, písmena g) má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění.

Při zpracování osobních údajů a důvěrností naše společnost dbá o dodržování nejpřísnějších norem zabezpečení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v aktuálním znění.

Objednávka kupujícího je považována za návrh kupní smlouvy a kupní smlouva se považuje za uzavřenou potvrzením objednávky ze strany prodávajícího potvrzujícím e-mailem a označením objednávky v internetovém obchodě za „Přijatou“.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku, nebo její část, v případě, že zboží nebo materiál na jeho ušití již není skladem. Prodávající je povinen informovat kupujícího e-mailem o stavu vychystané objednávky s uvedením chybějících či upravených položek objednávky. Pokud není objednávka vychystána zcela s požadavkem kupujícího, může kupující od kupní smlouvy do 10. hod následujícího dne od odeslání e-mailu odstoupit, nebo se domluvit jinak.

Vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení. Zboží musí být nepoužité, nepožkozené, zabalené v originálním obalu a musí být přiložena kopie faktury, která se váže ke zboží. Neplatí pro zboží na objednávku a zboží upravené na žádost zákazníka.

GDPR

Dáváme na vědomí, že vaše údaje zpracováváme a chráníme podle zásad ozpracování osobních údajů jak je uvedeno v sekci věnované GDPR. Prosím přeštěte si je.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS?

Rádi vám poradíme s výběrem materiálu, velikosti i mmateriálu. Pomůžeme vám doladit vaši vlastní představu o nové bundě či kalhotách. Šijeme i podle vaší představy za běžnou cenu. Kontaktujte nás na tel.:tel736 211 426 facebooku nebo info@shara.cz

S vašimi náměty, stížnostmi nebo připomínkami nás kontaktujte na tel.: 736 211 426, facebooku nebo email info@shara.cz.

 

REKLAMACE

Případné reklamace zasílejte na adresu sídlo firmy kterou najdete v hlavičce faktury i s krátkým dopisem co potřebujete . Reklamaci vyřídíme v co nejkratší možné době. Za poškození zásilky při převozu zodpovídá přepravce. Reklamaci v tomto případě prosím ihned uplatňujte u přepravce PPL.

JAK NAKOUPÍM JAKO OBCHODNÍK?

Než nakoupíte v eshopu, obraťte se prosím na nás, domluvíme se na další spolupráci.