Shara ..... šijeme s láskou
Milešovice 238
683 54 Otnice
tel: +420 736 211 426
fax: +420 606 747 347
napište nám
otevřeno po-pa: 8:00-14:00 volejte prosím předem

arr3NOVINKYDĚTSKÉ OBLEČENÍ... EKO HYGIENA.... EKO KOSMETIKA......... EKO ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY... KOUSÁTKA.......

O nás
O nás

Shara, je malá firma, která má dlouhou historii ve výrobě oblečení. Sídlí na jižní Moravě a vše zde i šije. Je složená z odborníků, kteří jsou tu pro vás, aby jste se cítili v našem oblečení krásně....


.......šijeme s láskou


 

Něco z dávné historie i současnosti

Firma začala šít oblečení v roce 1991. Ze začátku se skládala ze dvou členů a postupně se rozrůstala na dnešních 7 zaměstrnanců. Šila širokou kolekci z denimu pro děti a dětské oblečení dodávala do obchodů po celé České republice. Jak šel čas, kamené obchody se ztrácely a byly nahrazeny sekáči... V té době jsme rozšířili výrobu na šití rajtek, show blůz pro závodní ježdění, deky na koně, psí vestičky, pracovní oděvy pro firmy.

Nové zaměření firmy nastalo s příchodem mé dcery, která vdechla život PUNK oblečení... toto oblečení najdete na   http://www.sharaoipunkshop.cz/ Fler https://www.fler.cz/shara-oipunk-shop

V současné době se věnujeme Maminkám, tatínkům, nosícímu oblečení a nově dětskému oblečení. Výrobky nabízíme přes eshop http://www.shara.cz/ i přes Fler  https://www.fler.cz/zbozi?where=zbozi&search=sharaforall/ . Jezdíme na nosící akce, kde si výrobky můžete vyzkoušet a prohlédnout si dostupné materiály i objednat. Posíláme i zkušební boxy do skupin maminek, které nám oblečení testují, připomínkují a tím máme skvělou zpětnou vazbu od zákaznic.

Víme jistě, že dnešní maminky chtějí pro sebe a své děti to nejlepší:  kvalitu, možnost volby materiálu, možnost vlastního návrhu, možnost úpravy podle své potřeby, bio produkty ...prostě žít krásný a veselý život v souladu s přírodou.

 

Nabízíme zatím malou část z připravované nabídky EKO KOSMETIKY, EKO HYGIENY....

Žít v souladu s přírodou....