arr3NOVINKY 15.BŘEZENVzhledem k situaci jsme zahájili výrobu roušek. Šijeme dvouvrstvé bavlněné roušky na zavazování,...

O nás
O nás

Shara, je malá firma, která sídlí na jižní Moravě. Je složená z odborníků- nadšenců :-) kteří šijí oblečení přímo pro vás.

- Oblečení šijeme podle objednávky, dodací doba je cca 4 týdny.(v sezoně podzim - jaro, pokud si svůj vysněný kousek objednáte ještě v teplých měsících jsme schopni jej ušít i do 2 týdnů)  Některé kousky jsou skledem a najdete je v kategorii "ihned k odeslání" .

- Nabízíme služby jako: prodloužení rukávů, úprava délky oděvu, rozšíření přes boky nebo přes prsa. To vše najdete v kategorii "upravy střihu na míru"

- Stále vylepšujeme. Posíláme testovací boxy s oblečením do nosícich skupin, kde si zákaznice mohou oblečení důkladně vyzkoušet a prohlédnout. Máme tu nejlepší zpětnou vazbu přímo od maminek :-) Oblečení stále vylepšujeme o další vychytávky, brzdy, gumičky, stahování... podle vašeho přání.

- Novinkou je změna podšívky do kabátků a bund z materiálu PES na přírodní materiál VISKOZA . Přírodní materiál viskoza má skvělé vlastnosti: je prodyšná a pružná. Podíl polyesteru zajistí stabilitu podšívky, která by se jinak hodně srazila.

- Vlastní barevné kombinace. U nás si můžete zvolit vlastní barevnou kombinaci. Najdete ji v kategorii "Materiály" Můžete si poslat i vlastní doplňkový materiál.

- Najdete nás na nosících akcích a veletrhu. Víme, že si zasloužíte to nejlepší...

- Najdete u nás věci z BIO bavlny GOTS http://www.amwa.cz/clanky/amwa-organic-vyrobky/_zobraz=co-zarucuje-biotextilni-certifikace-gots- která má ty nejlepší parametry a je od A-Z zpracována bez chemie

- EKO výrobky Yellow&Blue - Eko miminko ( čistící, prací, hygiena....)

 

Milujeme naši zem a chceme žít  co nejvíce v souladu s přírodou....

Snažíme se vzniklý odpad z látek co nejlépe třidit a poslat dál na zpracování.

Zbytky látek posíláme do chráněné dílny a také do tvůrčích dílen maminek. Tam z nepotřebných kousků vznikají další zajímavé věci :)

.......šijeme s láskou

 

PUNK oblečení... najdete na

https://www.sharaoipunkshop.cz/Fler https://www.fler.cz/shara-oipunk-shop

 

Maminkám a dětem se věnujeme na stránkách

https://www.shara.cz/ Fler https://www.fler.cz/zbozi?where=zbozi&search=sharaforall/

 

 

Něco z historie

Firma začala šít oblečení v roce 1991. Ze začátku se skládala ze dvou členů a postupně se rozrůstala na dnešních 7 zaměstrnanců. Šila širokou kolekci z denimu pro děti a dodávala ho do obchodů po celé České republice. Jak šel čas, kamené obchody se ztrácely a byly nahrazeny sekáči... V té době jsme rozšířili výrobu na šití rajtek, show blůz pro závodní ježdění, deky na koně, psí vestičky, pracovní oděvy pro firmy- vše na míru. S nástupem mé dcery Lucky, šijeme PUNK oblečení, které se nám moc líbí...

.......šijeme s láskou